Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus paroda

kavinėje ,,Mano Guru" Vilniaus g. 20, Vilnius!!!

Paroda rengiama kartu su Medinės miesto architektūros muziejumi https://mmam.lt

Algimanto Aleksandravičiaus fotografija

Paroda pradėjo savo kelią 2020 metų rugsėjo 13 dieną Rudens, šventės metu Vilniaus Skansene, Giedraičių gatvėje ant medinės tvoros. Būtent šioje sostinės istorinio priemiesčio Šnipiškių dalyje gimė fotografijų ciklas, kur šimtamečiai medinukai kontrastuoja su sparčiai dygstančiais stikliniais dangoraižiais. https://www.delfi.lt/kultura/naujienos/meno-galerija-ant-medines-tvoros-tik-276-zingsniai-nuo-europos-unikalus-rajonas-patrauke-algimanto-aleksandraviciaus-aki.d?id=85301035

Vėliau paroda buvo perkelta į Šnipiškių rajone esančią Vilniaus Šv.arkangelo Rapolo bažnyčią, prekybos centrą EUROPA bei Energetikos ir Technikos muziejų. 2021 metų vasarą Šnipiškių kontrastingoji dalis buvo pristatyta Palangoje, ant vilos RAMYBĖ medinio pastato sienų. Rudenį paroda vėl grįžo į sostinę ir buvo eksponuojama paveldo parodoje HERITAS, 276 metų dieną 276 kieme.

Algimanto Aleksandravičiaus fotografija

Iš kiemo paroda nukeliavo į verslo centrą LVIVAS, vėliau - Registrų centro patalpas, Prekybos ir pramogų centrą AKROPOLIS, Kaunas. 2023 metus paroda pasitiko Bruknas muiža koplyčios Žiemos sode Latvijoje, aplankė Žagarę, Pakruojo buvusią medinę sinagogą, Anykščių menų inkubatorių, Švenčionėlių Lentpjūvės Respubliką.